top of page
mad şömine

EchaTech Vourla 140R

Echa-Tech, zarafetle tasarlanmış ve son teknoloji ile üretilmiş şömine çözümleriyle evlerinizi ısıtıyor. Vourla adını taşıyan doğalgazlı şömine modelleri, şıklığı ve işlevselliği bir araya getirerek evinizde sıcak bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı oluyor. Estetik detaylara önem verenler için özel olarak tasarlanmış olan Vourla, modern ve minimalist bir tasarıma sahiptir, böylece her türlü iç mekan dekoruna uyum sağlar.

Vourla doğalgazlı şömineler, kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek performansıyla öne çıkar. Akıllı teknoloji ile donatılmış olan bu şömineler, tek bir dokunuşla kolayca açılıp kapanabilir ve sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, güvenlik konusunda da endişe etmenize gerek yoktur; entegre emniyet sistemleri sayesinde güvenli ve sorunsuz bir kullanım sağlar.

EchaTech Vourla 140R
Teknik Özellikler

Estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren Echa-Tech doğalgazlı şömineler, evinizi sıcak, şık ve konforlu bir atmosferle doldurmak için tasarlanmıştır. Her şömine, mükemmel performans ve kullanım kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ürünün genel teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

Boyut:

G:152cm, D:50cm, Y:103cm

Ağırlık:

195.72 kg

Verimlilik:

% 88.70

Isı Gücü:

5-10 kw

Yakıt:

Gaz

Boru Çapı:

10-15 cm

Malzeme:

Çelik

Şömine montajı, bakımı ve kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin.

bottom of page