" " " "
 
 
Elektrikli Şömine

Günümüzde pek çok yeni ev, küçülen salonlara ve dar oda tasarımlarına sahip. Ayrıca, yeni yapılan evlerde genellikle soba ve şömine için ayrılmış baca çıkışı bulunmuyor. Bu durum, şömine keyfinden vazgeçemeyenleri yeni tasarım arayışlarına itmiş ve ortaya elektrikli şömineler çıkmıştır. Elektrikli şömineler, adından da anlaşılacağı gibi enerjisini elektrikten alır ve ateşin görselliğini ekranındaki dijital görüntü yardımıyla ortama yansıtır.

Mekanınıza bir elektrikli şömine kurabilmeniz için gereken tek şey, elektrik hattının geçtiği yerin ısı kaybının en az olacağı noktaya denk geliyor olması. Doğru konumun belirlenmesi, enerji kaybını önleyerek uzun vadede tasarruf sağlayacaktır.

 
Plazma Şömine

Flameline, baca bulunmayan ama şömine keyfini eksiksiz yaşamak isteyenler için pratik kullanımlı, enerji tasarruflu ve her bütçeye uygun seçeneklere sahip plazma şömineyi tasarladı.

 

Plazma serisindeki şöminelerde uzaktan kumanda ile kontrol kolaylığı, ayarlanabilir alev ve ses efektleri bulunur. İs, duman ve koku yapmayan plazma şömine modellerinde fan sistemi ile farklı kademelerde ısıtma yapmak mümkündür.

 
3D Buharlı Şömine

Yeni nesil elektrikli şömine sistemlerinden biri olan buhar teknolojili şömineler, gerçek bir odun şöminesine en yakın görselliği sunacak şekilde tasarlanmıştır. Flameline’ın elektrikli şömine ürün gamını içeren buharlı serisi, uzaktan kumanda ile kolayca ayarlanabilme ve sadece bir adet ampul kadar enerji harcama avantajına sahiptir. Flameline, 80 cm ve 130 cm olmak üzere farklı uzunluktaki ölçü seçenekleriyle 3D elektrikli şömine keyfini mekanınıza getirir.