top of page
mad şömine

Flameline ZNLK 2302

Şöminelerinizin içini siyah temperli cam, mermer veya doğal taşlar ile kaplayabilirsiniz. Eğer bu seçenekleri düşünmüyorsanız, sizin için opsiyonel çözümümüz Flameline Hazne Serisi.

Dilerseniz, uygulamalarınızda opsiyonel olarak kullanabileceğiniz Flameline burner kit hazneleri duvarlarınıza, seperatörlerinize, kış bahçenize kısaca hayal ettiğiniz her yerde burner kitlerle uyumlu yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz özel yanmaz boyası, lazer kesimin kusursuzluğu ve koruma camı ile sunulmaktadır. Siyahla alevin uyumu, hiç bu kadar güzel olmamıştı.

ZNL 2302 Burner Kit ile kullanılır.

Flameline ZNLK 2302
Teknik Özellikler

Elektrikli şömineler genellikle farklı ısı seviyelerinde ayarlanabilir termostatlar ile donatılmıştır. Bazı modeller, uzaktan kumanda veya dokunmatik kontrollerle kolayca kullanılabilir. Üstelik, çoğu elektrikli şömine portatif ve duvara monte edilebilir tasarımlara sahiptir, bu da onları herhangi bir oda için ideal hale getirir. Enerji verimliliği de göz önünde bulundurulduğunda, elektrikli şömineler, enerjiyi etkili bir şekilde kullanarak odanızı ısıtmak için çevre dostu bir seçenek sunarlar. 

Hazne Yükseklik:

57cm

Hazne Genişlik:

88cm

Hazne Derinlik:

45cm

Yuva Yükseklik:

48cm

Yuva Genişlik:

78cm

Yuva Derinlik:

46cm

Malzeme:

Çelik

Şömine montajı, bakımı ve kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin.

bottom of page