top of page
mad şömine

Flameline ZNL 1203

ZNL 1203 Flameline Burner tüm mimari konseptlere uygun olmasının yanında, uzun süreli yanmasından dolayı özellikle HO-RE-CA grubuna uygun olarak düşünülmüş ve geliştirilmiştir, aynı zamanda geniş alanlı konutlara ve ofislere de uygundur. Çok daha uzun alanlarda lineer ateş keyfi yaşatan ZNL 1203, DTU normları, M1 sınıflandırmasına uygun ve yüksek ısıya dayanıklı 3mm ve 6mm paslanmaz çelikten CE ve İSO9001 belgeli tesislerde üretilmektedir.

Sürgülü kapak mekanizması ve özel tasarım maşası ile alevin kontrolü tamamen sizdedir, böylece homojen olarak yaydığı ısı miktarını ve yakıt tüketimini kontrol ederken çevre dostu alevlerin keyfini çıkartırsınız.

Flameline ZNL 1203
Teknik Özellikler

Elektrikli şömineler genellikle farklı ısı seviyelerinde ayarlanabilir termostatlar ile donatılmıştır. Bazı modeller, uzaktan kumanda veya dokunmatik kontrollerle kolayca kullanılabilir. Üstelik, çoğu elektrikli şömine portatif ve duvara monte edilebilir tasarımlara sahiptir, bu da onları herhangi bir oda için ideal hale getirir. Enerji verimliliği de göz önünde bulundurulduğunda, elektrikli şömineler, enerjiyi etkili bir şekilde kullanarak odanızı ısıtmak için çevre dostu bir seçenek sunarlar. 

Burner Ölçüsü:

Y:9.5cm, G:96cm, D:19.5cm

Yerleşme Alanı Ölçüsü:

Y:11.5cm, G:94cm, D:17cm

Ağırlık:

19 Kg

Yakıt Kapasitesi:

5 Lt + 5 Lt (10 Lt)

Yanma Süresi:

9 Saat

Isı Etki Alanı:

35-60 m²

Malzeme:

Çelik

Şömine montajı, bakımı ve kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin.

bottom of page